Brad Pitt po jeton momentet më të mira të jetës pas ndarjes nga Angelina Jolie - Bota Sot
Brad Pitt po jeton momentet më të mira të jetës pas ndarjes nga Angelina Jolie

Mediale Vip

Brad Pitt po jeton momentet më të mira të jetës pas ndarjes nga Angelina Jolie

Më: 8 mars 2018 Në ora: 16:15
Brad Pitt, Angelina Jolie

Hamshori hollywoodian, Brad Pitt, po duket më i shëndetshëm dhe më i lumtur se kurrë që prej ndarjes nga Angelina Jolie.

Aktori 54 vjeçar u shfaq duke vuajtur pas ndarjes nga aktorja në shtator të vitit 2016, vetëm dy vjet pasi u martuan në një dekadë të të qenurit në lidhje.

Por, thuhet se ai tashmë po jeton momentet më të mira të jetës dhe ka punuar shumë për veten e tij.

“Brad duket se është në një vend më të mirë tani”.

“Ndarja ishte shumë e errët ëpr të, por sëf undmi ai duket më i shëndetshëm dhe më i lumtur. Ai duket shumë i entuziazmuar për jetën”, u shpreh një burim për People.

Pitt dhe Jolie ende po negociojnë për aspektet e divorcit ët tyre dhe kujdesin e gjashtë fëmijëve të tyre.

Vitin e kaluar, aktori foli me ëmbëlsi në një intervistë për GQ sa i përket depresionit dhe si fëmijët po e ndihmojnë që të tejkalojë krizën.

Në një tjetër intervistë Pitt pranoi se alkooli ishte një problem shumë i madh për të, por se ai tash është i lumtur që e ka tejkaluiar këtë problem.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test