Nuk më pëlqen seksi - Bota Sot
Nuk më pëlqen seksi

Mediale Vip

Nuk më pëlqen seksi

Më: 8 mars 2018 Në ora: 16:44
Jennifer Lawrence

Ajo është njëra ndër femrat më të kërkuara të botës.

Jennifer Lawrence nuk lejon të shndërrojë veten në simbol të seksit.

Në një intervistë për britaniken The Sun, ajo zbuloi se bën shumë pak seks dhe se ajo është germafob, pasi i detyron partnerët të kryejnë tesetin STI.

Aktorja 27-vjeçare ka qenë në lidhje me Darren Aronofsky, Nicholas Hoult dhe Chris Martin. Por, ajo tash thotë se e urren kontaktin fizik, përfshirë edhe shtrëngimin e duarve, pasi ajo ka frikë nga prekja nga sëmundje të ndryshme.

Germafobia është frika nga bakteret që shtyn personat t’i kushtojnë pastërtisë vëmendje të madhe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test