Dy mikeshat nuk flasin? Komenti i Rezartës në foton e Zaiminës i jep fund thashethemeve - Bota Sot
Dy mikeshat nuk flasin? Komenti i Rezartës në foton e Zaiminës i jep fund thashethemeve

Mediale Vip

Dy mikeshat nuk flasin? Komenti i Rezartës në foton e Zaiminës i jep fund thashethemeve

Më: 8 mars 2018 Në ora: 17:49
Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta

Para ca kohësh u aludua se midis dy mikeshave Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta gjërat nuk ishin si në fillim, pasi kanë munguar postimet e përbashkëta nëpër rrjetet sociale nga takimet e shoqeve.

Por mesa duket asgjë nuk është ashtu siç i përfol, pasi pikërisht këngëtarja Rezarta na ka treguar se shkon shumë mirë me shoqen e saj Zaiminën.

Pak më parë Zai ka postuar në “Instagram” për herë të parë një foto me vajzën e saj Khloe. Në serinë e shumë komenteve nga fansat, nuk ka munguar edhe komenti i mikeshës së saj Rezarta.

“Goca ime e vogël”,- ka shkruar Rezarta ndërsa Zaimina i ka kthyer si përgjigje disa puthje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test