Vajza e William Levy feston 8-vjetorin e saj, ja si duket vogëlushja - Bota Sot
Vajza e William Levy feston 8-vjetorin e saj, ja si duket vogëlushja

Mediale Vip

Vajza e William Levy feston 8-vjetorin e saj, ja si duket vogëlushja

Më: 8 mars 2018 Në ora: 17:52
William Levy dhe Elizabeth Gutierres

Çifti i aktorëve William Levy dhe Elizabeth Gutierres janë një prej çifteve më të pëlqyer spanjolle. Dyshja kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre që prej vitit 2003 dhe aktualisht janë në bashkëjetesë. Nga kjo bashkëjetesë ata kanë sjellë në jetë dy fëmijë të mrekullueshëm.

Me rastin e ditës së lindjes së vajzës Kailey Alexandrea Levy, Elizabeth i bëri një dedikim mjaft emocionues teksa tregoi se ajo është mjaft krenare për të.

“Gëzuar ditëlindjen e bukura ime. Të dua shumë shumë shume. Ti më bën të jem krenare që jam nënë jote. Ti ndriçon botën time. Të shoh buzëqeshjen tënde është bekimi më i madh për mua. Gjithmonë bashkë”. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test