Marina Vjollca përlot me urimin e saj! - Bota Sot
Marina Vjollca përlot me urimin e saj!

Mediale Vip

Marina Vjollca përlot me urimin e saj!

Më: 8 mars 2018 Në ora: 18:40
Marina Vjollca

Moderatorja Marina Vjollca nuk mund të mos uronte në ditën e gruas dy nga gratë më të rëndësishme në jetën e saj.

 

Te lumtura dua tju shoh tere jeten! My super women! #happywomensday

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me nënën e saj dhe Luanën dhe shkruan: “Te lumtura dua t’ju shoh tere jeten! Super gratë e mia,” - përfundon urimi i Marinës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test