Këtë super dhuratë pranoi sot Ariana nga vjehrra e saj, Nera - Bota Sot
Këtë super dhuratë pranoi sot Ariana nga vjehrra e saj, Nera

Mediale Vip

Këtë super dhuratë pranoi sot Ariana nga vjehrra e saj, Nera

Më: 8 mars 2018 Në ora: 20:16
Nera dhe Ariana Fejzullahu

Në 8 Mars, dhurata s’bëjnë vetëm burrat por edhe vjehrrat!

Këtë e ka vulosur sot përmes një postimi bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka ndarë dhuratë që ka marrë nga vjehrra e saj, Nera.

Bëhet fjalë për një unazë shumë të bukur me të cilën, zonja Nerë ka menduar ta befasojë renë e saj me rastin e ditës së Gruas.

Kur gratë bëhen bashkë e përkrahin njëra-tjetrën, gjëra të mrekullueshme ndodhin! 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test