Për 8 Mars, Sinan Hoxha zbulon dy të dashurat e tij - Bota Sot
Për 8 Mars, Sinan Hoxha zbulon dy të dashurat e tij

Mediale Vip

Për 8 Mars, Sinan Hoxha zbulon dy të dashurat e tij

Më: 8 mars 2018 Në ora: 21:05
Sinan Hoxha

Sinan Hoxha e ekspozon shpesh bashkëshorten, Andrrën, në rrjete sociale megjithatë është një tjetër grua, me shumë peshë të cilën nuk e shohim shpesh.

Fjala është për nënën e këngëtarit të njohur, me të cilën ky i fundit i ka njohur ndjekësit përmes një postimi në rrjete sociale.

 

Gezuar 8 Marsi dy dashurit e mia ??

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Sinani nuk ka ndarë nënën dhe bashkëshorten, Andrrën në postimin ku ka uruar 8 Marsin.

‘Gëzuar 8 Marsin dy dashuritë e mia’ – ka qenë mbishkrimi në fotografinë e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test