Në ditën e gruas, Mariza Ikonomi u bën një apel të veçantë meshkujve - Bota Sot
Në ditën e gruas, Mariza Ikonomi u bën një apel të veçantë meshkujve

Mediale Vip

Në ditën e gruas, Mariza Ikonomi u bën një apel të veçantë meshkujve

Më: 8 mars 2018 Në ora: 22:31
Mariza Ikonomi

Sot (e enjte) në të gjithë botën është kremtuar festa e gruas.

Njerëz nga e gjithë bota kanë uruar nënat, të dashurat apo bashkëshortet e tyre për këtë festë.

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi ka vendosur që në një ditë si kjo, përveç urimit për femrat, të bëjë edhe një apel interesant për meshkujt.

“Sot është dita e gruas, por në një ditë kaq të veçantë dua t’i bëj një apel të gjithë meshkujve: Nëse doni të jetoni një jetë të lumtur, bëni të lumtur gruan tuaj dhe lumturia do të iu përgjigjet”, ka shkruar këngëtarja Ikonomi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test