Elvana Gjata më origjinale se kurrë, shikoni si uron 8 Marsin! - Bota Sot
Elvana Gjata më origjinale se kurrë, shikoni si uron 8 Marsin!

Mediale Vip

Elvana Gjata më origjinale se kurrë, shikoni si uron 8 Marsin!

Më: 8 mars 2018 Në ora: 22:56
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata ka gjetur mënyrën e veçantë për të uruar 8 Marsin.

Ajo ka publikuar disa foto të reja mjaft artiste për të dhënë një mesazh në ditën e gruas. 

“Një tribut, vlerësim, mirënjohje dhe respekt për të gjitha gratë e fuqishme të cilat më shtynë drejt ëndrrës time të fëmijërisë për t’u bërë një prej tyre,”-përfundon Elvana. 

Kujtojmë që vetëm  një muaj me parë ajo realizoi një koncert privat në Tiranë në të cilin prezantoi këngët e saj më të reja.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test