Gjyshërit e Ledrit shumë energjik, ‘ndezin’ atmosferën në një ndejë - Bota Sot
Gjyshërit e Ledrit shumë energjik, ‘ndezin’ atmosferën në një ndejë

Mediale Vip

Gjyshërit e Ledrit shumë energjik, ‘ndezin’ atmosferën në një ndejë

Më: 11 mars 2018 Në ora: 17:36
Ledri dhe Xheraldina

Xheraldina Vula e ka pulikuar një video shumë të lezetshme së fundmi në Instagram.

Aty shihen  prindërit e saj duke vallëzuar me shumë stil në një ndejë familjare.

Dyshja ani pse janë në moshë shihen shumë energjik dhe motivues për shumë xhenerata të reja. E nga kjo vërtetohet se edhe Xheri poashtu Ledri vijnë nga një familje shumë pozitive andaj kjo ka reflektuar fuqishëm edhe tek ata.

Xheraldina Vula si një prezantuese shumë e suksesshme me emisionin që drejton e djali i saj Ledri Vula po korrë suksese të mëdha me muzikë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test