Vogëlushja nga Kosova që ka bërë Francën për vete, bën shqiponjën gjatë performancës në Paris - Bota Sot
Vogëlushja nga Kosova që ka bërë Francën për vete, bën shqiponjën gjatë performancës në Paris

Mediale Vip

Vogëlushja nga Kosova që ka bërë Francën për vete, bën shqiponjën gjatë performancës në Paris

Më: 11 mars 2018 Në ora: 17:58
Erza Muqolli

Erza Muqolli po vazhdon ta dëshmoj veten në çdo interpretim dhe paraqitje në skenë. Ajo në dhjetor të vitit të kaluar solli një interpretim të mahnitshme të një prej këngëve më të njohura të Beyonce.

Erza Muqolli vjen nga Kosova dhe është vetëm 12 vjeçare por sukseset e saj në interpretim dhe skenë e tejkalojnë moshën e saj. Para një numri të madh të publikut, ajo është ngjitur në skenën AccorHotels Arena, ku ka sjellë këngën “Listen” të Beyonce. E veçanta e këtij interpretimi është se pasi që zëri i saj i fuqishëm arrin të prek çdo pjesë të sallës, ajo ngrit dy duart lart për të krijuar simbolin kombëtar, shqiponjën.

Po ashtu kujtojmë se në këtë skenë, ajo në fund të vitit të kaluar kishte performuar më këngëtaren e njohur franceze Zaz.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test