Valdrin Sahiti publikon për herë të parë foton e gruas së tij shtatzënë: Dy çikat e mija, një jetë - Bota Sot
Valdrin Sahiti publikon për herë të parë foton e gruas së tij shtatzënë: Dy çikat e mija, një jetë

Mediale Vip

Valdrin Sahiti publikon për herë të parë foton e gruas së tij shtatzënë: Dy çikat e mija, një jetë

Më: 12 mars 2018 Në ora: 07:30
Valdrin Sahiti dhe gruaja e tij Edita Ramadani

Dizejnatori Valdrin Sahiti dhe gruaja e tij Edita Ramadani pritet që shumë shpejt të bëhen prindër.

Kjo është bërë e ditur më herët por është hera e parë që ai publikon foto të gruas shtatzënë me një dedikim pranë.

‘’Dy çikat e mija, një jetë’’, ka shkruar ai duke bërë të ditur se gjinia e foshnjës është vajzë.

Kujtojmë se lidhja e tyre si çift ka nisur shumë herët dhe atë e kurorëzuan me një dasmë private në një ambient përrallor.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test