Kim godet sërish - Bota Sot
Kim godet sërish

Mediale Vip

Kim godet sërish

Më: 12 mars 2018 Në ora: 07:33
Kim Kardashian

Kim Kardashian, sërish ka provokuar me një pozë.

Këtë e bëri nëpërmjet Instagramit aty ku numëron fotografi të shumta provokative.

Bukuroshja seksi në foton e re të publikuar shihet e ulut pranë dritares dhe vëmendja më e madhe e ndjekëse shkon si zakonisht tek gjoksi dhe të pasmet të cilat ani pse nuk i ka ekspozuar në masë të madhe siç di ajo, formësimi i tyre brenda kornizës së kësaj fotografie artistike e ka bërë të veten.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test