Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio” - Bota Sot
Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio”

Mediale Vip

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në “iHeartRadio”

Më: 12 mars 2018 Në ora: 08:07
Rita Ora dhe Bebe Rexha

Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë.

Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze që mbahen në botë.

Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeartRadio Awards”, ku ishin të pranishme edhe Bebe Rexha dhe Rita Ora.

Që të dyja dukeshin për mrekulli në paraqitjen e tyre, derisa Rita kishte zhgjedhur pantallona e këmishë për këtë event.

Momenti më i bukur ishte kur Rita dhe Bebe dalin në skenë për ta ndarë një çmim së bashku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test