Blero tregon më në fund nëse është ndarë nga Afrona - Bota Sot
Blero tregon më në fund nëse është ndarë nga Afrona

Mediale Vip

Blero tregon më në fund nëse është ndarë nga Afrona

Më: 12 mars 2018 Në ora: 08:23
Blero dhe Afrona

Ka ditë që në mediat online qarkulloi lajmi kinse këngëtari Blero Muharremi dhe e dashura e tij, modelja Afrona Dika i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Mirëpo këto duken se mbeten vetëm thashetheme dhe asgjë më shumë.

Blero sot e ka dëshmuar që ai dhe Afrona janë bashkë madje më të lumtur se kurrë më parë. Këngëtari ka postuar një fotografi ku shihet me të dashurën e tij, teksa ka shkruar: E bukura dhe bisha.

Ndryshe çifti të martohen këtë vit, madje ata kanë blerë edhe shtëpinë e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test