Ami dhe Ermali bëhen prindër të një vajze - Bota Sot
Ami dhe Ermali bëhen prindër të një vajze

Mediale Vip

Ami dhe Ermali bëhen prindër të një vajze

Më: 12 mars 2018 Në ora: 08:58
Ermali dhe Ami

Janë ndër çiftet më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, muaj më parë kishin dhënë lajmin se po presin të bëhen edhe me një fëmijë.

Mëngjesin e sotë, ata u bekuan me një vajzë, e  lajmin e ka konfirmuar vetë Ermali përmes rrjeteve sociale.

“Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë… [????] [????] [????] ”, ka shkruar Ermali, mbi fotografinë pranë Amit dhe vogëlushes.

Kujtojmë që çifti janë prindër edhe të një djali që e kanë pagëzuar Joel.

 

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë...????????????

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test