Padia për Mozzik dhe Getinjo! Ish-menaxheri i tyre arrin në gjykatë - Bota Sot
Padia për Mozzik dhe Getinjo! Ish-menaxheri i tyre arrin në gjykatë

Mediale Vip

Padia për Mozzik dhe Getinjo! Ish-menaxheri i tyre arrin në gjykatë

Më: 12 mars 2018 Në ora: 11:29
Mozzik dhe Getinjo

Largimi i vëllëzërve Mozzik dhe Getinjo nga "On Records" muaj më parë kishte bërë bujë në mediet rozë.

Ish-menaxheri i tyre kishte paditur dy reperët duke ua kërkuar 1.4 milion euro.

Për rastin e Mozzik dhe Getinjos ende nuk është marrë ndonjë vendim, kurse ishte ish-menaxheri i tyre ai që u paraqit sot në gjykatë.

Në llogarinë e tij në Instagram, ish-menaxheri i tyre, Met Elshani ka publikuar disa fotografi në të cilat shihet para gjykatës.

Në anën tjetër, Mozzik dhe Getinjo nuk kanë publikuar ndonjë fotografi gjatë ditës së sotme e që nuk dihet nëse ishin të pranishëm aty.

 

With my Brothers BLACK PANTHERS ???? @ximipanther @tomapanther @panther_pr

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test