Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik - Bota Sot
Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik

Mediale Vip

Mërgimtar Halili, një fashion blogger mjaft simpatik

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 12 mars 2018 Në ora: 12:09
Mërgimtar Halili

Ai jeton në mes të Kosovës, Gjermanisë dhe Malit të Zi për arsye pune dhe angazhimeve, por edhe familjes, ndërsa vazhdon të jetë një prej djemve më të pashëm shqiptar. Po flasim për modelin Mërgimtar Halili, i cli vazhdon falë fizikut dhe pamjes së tij të ketë mjaft ftesa në botën e modelizmit kudo, por ka preferuar që këto kohë të jetë një fashion blogger duke pozuar mjaft bukur dhe me mjaft stil sidomos kur i referohemi veshjeve të njohura.

Kohët e fundit djaloshi me origjinë nga Vushtria ka realizuar një set të bukur fotografik ku ne ju sjellim disa foto të tij, të cilat po pëlqehen e po komentohen mjaft./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test