Cameron Diaz del në pension - Bota Sot
Cameron Diaz del në pension

Mediale Vip

Cameron Diaz del në pension

Më: 12 mars 2018 Në ora: 12:26
Cameron Diaz

Është një nga aktoret më të famshme të Hollivudit, me filma si “Charlie’s Angels”, “Shrek” dhe “There’s Something About Mary”, por duket se Cameron Diaz do të lërë përfundimisht aktrimin për t’u përqendruar te familja që ka me muzikantin Benji Madden.

Sipas “Daily Mail”, 45-vjeçarja i ka thënë një shoqeje të ngushtë që do të dalë në pension.

Në fakt, Cameron Diaz nuk shihet në ekranin e madh që në vitin 2014, ku interpretonte në filmin “Annie”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test