Martesa e Adelina Tahirit dhe çmimet marramendëse të garderobës së saj - Bota Sot
Martesa e Adelina Tahirit dhe çmimet marramendëse të garderobës së saj

Mediale Vip

Martesa e Adelina Tahirit dhe çmimet marramendëse të garderobës së saj

Më: 12 mars 2018 Në ora: 13:02
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është gjithnjë në faqet e mediave rozë. Lajmi për martesën e saj me milionerin maqedonas, ka bërë bujë të madhe mediatike, ndërsa çifti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Siç duket jeta pas martesës po i ofron asaj luks të tepruar, thuajse në çdo paraqitje të saj, këngëtarja shfaqet me garderobë tejet të shtrenjtë. Së fundmi në llogarinë e saj Instagram ka treguar edhe çantën e saj që i takon firmës Valentino, ndërsa kap vlerën e hiq më pak se 2895.00 dollarë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test