Albatriti dhe Egzona, çifti për tu pasur zili - Bota Sot
Albatriti dhe Egzona, çifti për tu pasur zili

Mediale Vip

Albatriti dhe Egzona, çifti për tu pasur zili

Më: 12 mars 2018 Në ora: 13:28
Albatriti dhe Egzona

Dashurinë e tyre ata nuk e fshehin në asnjë moment.

Këngëtari kosovar Albatrit Muqiqi dhe  Egzona janë një nga çiftet më të komentuara të shoë biz-it, ndërsa gjithnjë sjellin imazhe në krahët e njëri-tjetrit.

E pavarësisht angazhimeve të shumta që ka këngëtari ai bën të pamundurën të kalojë çaste me bashkëshorten e tij. Është Egzona ajo që ka postuar një instastory në llogarinë e saj Instagram teksa shfaqet plotë hijeshi me Albatritin.

Ndryshe çifti janë edhe prindër të një vajze të mrekullueshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test