Hueyda El Saied: Si e zbulova që burri më tradhtonte, ishte në lidhje paralele - Bota Sot
Hueyda El Saied: Si e zbulova që burri më tradhtonte, ishte në lidhje paralele

Mediale Vip

Hueyda El Saied: Si e zbulova që burri më tradhtonte, ishte në lidhje paralele

Më: 12 mars 2018 Në ora: 14:14
Hueyda El Saied

Ajo mendonte se po jetonte një martesë të lumtur pasi në jetë kishte ardhur si frut i dashurisë mes të dyve, edhe një fëmijë. Mirëpo, rreth një vit më parë, Hueyda El Saied zbuloi se partneri i saj francez, Michael Tamisier, e tradhtonte.

E reja ka treguar me normalitet që marrëdhënies i erdhi me njëherë fundi dhe u divorcuan, ndërsa në "Thumb" ka dhënë detaje të vogla nga mënyra si e kishte zbuluar gjithçka.

Hueyda shprehet:

I pashë telefonin. E kisha dhe unë gjurmën e gishtit tek telefoni i tij që mund ta hapja si password dhe e pash”.

E pyetur nëse bashkëshorti kishte një lidhje paralele, artistja u përgjigj:

Po, paralele mesa di unë, por nuk iu futa shumë thellë situatës”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test