Fiori Dardha feston ditëlindjen dhe tregon moshën, nuk do ta besoni sa vjeç mbush - Bota Sot
Fiori Dardha feston ditëlindjen dhe tregon moshën, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Mediale Vip

Fiori Dardha feston ditëlindjen dhe tregon moshën, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Më: 12 mars 2018 Në ora: 15:15
Fiori Dardha

Ditën e sotme gazetarja Fiori Dardha ka festuar ditëlindjen, duke zbuluar edhe moshën.

Duket se vitet nuk kanë kaluar aspak mbi Fiorin pasi ajo duket shumë rinore dhe tejet simpatike, ndërsa sot ka mbushur 38 vjeçe.

Gazetarja e njohur ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku ka treguar se sot është një ditë feste për të dhe familjen e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test