Adelina e “nxehtë” në foton e fundit: Më mungon vera - Bota Sot
Adelina e “nxehtë” në foton e fundit: Më mungon vera

Mediale Vip

Adelina e “nxehtë” në foton e fundit: Më mungon vera

Më: 12 mars 2018 Në ora: 15:27
Adelina Berisha

Adelina Berisha është emër i komentuar në mediet rozë.

Njihet për format bombastike trupore të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë vazhdimisht.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram në të cilën shfaqet tejet atraktive në pantallona të shkurtër dhe në bluzë që i theksonte belin.

“Më mungon vera”, ishte mbishkrimi që i la fotos në të cilën në fokus janë këmbët seksi të këngëtares.

“S’ta fal” titullohet kënga e fundit nga Adelina, e publikuar një muaj më parë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test