Sasa dhe vajza e saj si dy pika uji - Bota Sot
Sasa dhe vajza e saj si dy pika uji

Mediale Vip

Sasa dhe vajza e saj si dy pika uji

Më: 12 mars 2018 Në ora: 15:41
Adriana Matoshi

Adriana Matoshi është aktore shumë e dashur për publikun.

Me rolin e saj si Sasa në serialin “O sa mirë”, ajo ka bërë për vete audiencën të cilët pëlqejnë shumë skeqet e saj.

Shumë herë, Sasa ka qenë e komentuar edhe për jetën private, nga ajo që shohim në rrjete sociale del të jetë një nënë shumë e përkushtuar.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi bashkë me vajzën e saj Kaonën, të cilat dukeshin shumë të lumtura në përqafimin e njëra-tjetrës.

Edhe ky imazh tregonte që për Sasën vitet janë vetëm numra, ngase dukej si motër me vajzën. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test