Brenda veturës ‘BMW’ të Luana Vjollcës - Bota Sot
Brenda veturës ‘BMW’ të Luana Vjollcës

Mediale Vip

Brenda veturës ‘BMW’ të Luana Vjollcës

Më: 12 mars 2018 Në ora: 16:48
Luana Vjollca

Prezantuesja Luana Vjollca na ka njoftuar nga brenda me veturën e saj.

Ajo, nget një të tipit  ‘BMW’, veturë kjo e cila duket të jetë tejet luksoze.

Bjondina seksi ka publikuar disa imazhe në Instastory ku shihet duke vozitur ndërsa shpesh herë e ka dëshmuar se është e dhënë pas veturave dhe gjithashtu është një shofere shumë e mirë.

Luana Vjollca në media përflietet për pamjen e saj dhe ndërhyrjet kirugjike që ka bërë mirëpo vazhdon akoma të jetë në top formë dhe me vetëbesim të plotë.

Sa i përket jetës private po shijon dashurinë e Krenar Çoçajt ani pse asnjëra palë nuk e kanë pranuar e as mohuar një gjë të tillë publikisht.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test