Adelina Tahiri zbulon barkun e rrumbullakosur - Bota Sot
Adelina Tahiri zbulon barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Adelina Tahiri zbulon barkun e rrumbullakosur

Më: 13 mars 2018 Në ora: 09:19
Adelina Tahiri

Pak javë më parë bëri me dije se është në pritje të ëmbël, madje zbuloi edhe gjininë e fëmijës, që është djalë.

Ditën e sotme bukuroshja në rrjetin social Instagram ka publikuar disa foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, por sërish me linja perfekte trupore.

Bëhet fjalë për këngëtaren Adelina Tahiri, e cila disa muaj më parë u celebrua në martesë me biznesmenin maqedonas, dhe më pas zbuloi që është edhe në pritje të ëmbël.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test