Nuk ka fat në dashuri - Bota Sot
Nuk ka fat në dashuri

Mediale Vip

Nuk ka fat në dashuri

Më: 13 mars 2018 Në ora: 12:47
Adriana Lim

Adriana Lima është deklaruar për herë të parë pas ndarjes nga shkrimtari turk.

Ata kishin qëndruar disa muaj në lidhje dhe i kanë dhënë fund lidhjes.

Lima së fundi ka postuar në Instagram fotografinë kushtuar dashurisë së madhe, siç thotë vetë ajo - familjes.

“Dhurata më e madhe, familja- buzëqeshja e njerëzve të cilët i dashuron. Kjo fotografi flet për të gjitha, në botën time ekziston një mbretëreshë dhe emri i saj është Julia, inspirimi im... Burimi im i fuqisë...",  shkruan Lima në përshkrimin e selfit, të cilin e ka ndarë me fansat dhe ndjekësit në rrjetin shoqëror.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test