Pas martesës, Anglea vjen tërheqëse në këtë imazh - Bota Sot
Pas martesës, Anglea vjen tërheqëse në këtë imazh

Mediale Vip

Pas martesës, Anglea vjen tërheqëse në këtë imazh

Më: 13 mars 2018 Në ora: 13:48
Angela Martini

Angela Martini është një ndër emrat më të njohur nga bota e modelizmit shqiptar.

Ajo u bë kryetemë e shtypit rozë me rastin e martesës së papritur me Dargos Savulescu.

Edhe pse nuk është shumë aktive me projekte në profesionin e saj, ajo përmes rrjeteve sociale i mban të informuar ndjekësit rreth më të rejave.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq me shumë stil rrugëve në Kaliforni.

E veshur me një fustan të zi e të shkurtër, të hapur tek gjoksi dhe me një palë atlete, bukuroshja dukej për mrekulli.

 

????

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test