Kate dhe Meghan marrin vëmendjen me këpucët e njëjta - Bota Sot
Kate dhe Meghan marrin vëmendjen me këpucët e njëjta

Mediale Vip

Kate dhe Meghan marrin vëmendjen me këpucët e njëjta

Më: 13 mars 2018 Në ora: 14:03
Kate Middleton dhe Meghan Markle


Familja mbretërore janë shumë të komentuar në mbarë botën.

Dukesha Kate Middleton është në pritje të fëmijës së tretë, ndërsa në parqitjen e fundit ka befasuar të gjithë, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, Kate Middleton dhe Meghan Markle, u shfaqën me rastin e ditës së Commonwealth-it në Westminster Abbey.

Middleton e cila është në muajin e tetë të shtatzënisë dukej për mrekulli e veshur me ngjyrë blu të errët, detaj të cilin mediet e huaja e kanë cilësuar si simbol që po pret të bëhet edhe me një djalë.

Një gjë që u ka rënë në sy të gjithëve janë këpucët e njëjta të dy kunatave të familjes mbretëore.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test