Brenda shtëpisë së Remzie Osmanit! Në çdo kënd ka lule - Bota Sot
Brenda shtëpisë së Remzie Osmanit! Në çdo kënd ka lule

Mediale Vip

Brenda shtëpisë së Remzie Osmanit! Në çdo kënd ka lule

Më: 13 mars 2018 Në ora: 15:17
Remzie Osmani

Këngëtarja Remzie Osmani ka zgjedhur Instagramin për të na njoftuar me lulet e saj të shumta.

Ajo ka treguar se i do shumë ato dhe kjo është dëshmuar nga po këto fotografi në të cilat shihet se në çdo kënd të shtëpisë së këngëtares zënë vend.

‘’Ah sa i dua’’ ka shkruar ajo tek njëri prej imazheve të hedhura në Instastory.

Këngëtarja shqiptare po qëndron aktive nëpër turne të ndryshëm dhe si duket tani ka gjetur pak kohë për të pushuar në shtëpi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test