Hitet shqiptare në 20 minuta mrekulli nga Ardit Bexheti - Bota Sot
Hitet shqiptare në 20 minuta mrekulli nga Ardit Bexheti

Mediale Vip

Hitet shqiptare në 20 minuta mrekulli nga Ardit Bexheti

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 13 mars 2018 Në ora: 15:32
Ardit Bexheti

Një potpuri dhe disa covera të këngëve më të dëgjuara dhe hiteve shqiptare janë realizuar edhe me videoklip nga këngëtari i njohur prej Gostivari, Ardit Bexheti i cili ka realizuar projektin e tij më të gjatë deri më tani edhe atë 20 minutësh ku këndon këngët e Elvana Gjatës, Flori Mumajesit dhe grupeve TNT e Fisnikët.

Një përpunim i mrekullueshëm është realizuar nga Arditi sa që ky fillim pranvere do të mrekullojë edhe më shumë veshin e dëgjuesit shqiptarë, ndërkohë që diskotekat, lokalet dhe makinat e shqiptarëve do të bumbullojnë nga ky projekt.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test