U nda me burrin biznesmen… këngëtarja shqiptare nxjerr në shitje super-apartamentin 800 mijë euro - Bota Sot
U nda me burrin biznesmen… këngëtarja shqiptare nxjerr në shitje super-apartamentin 800 mijë euro

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

U nda me burrin biznesmen… këngëtarja shqiptare nxjerr në shitje super-apartamentin 800 mijë euro

Më: 18 mars 2018 Në ora: 23:43
Jonida ka vendosur që të nxjerrë në shitje apartamentin tip suitë në të cilin kanë jetuar bashkë.

Lajmi  ndarjes së Jonida nga bashkëshorti biznesmen i kapi të gjithë në befasi, por disa muaj pas divorcit, është konfirmuar se këngëtarja jetonte në një luks të vërtetë

Pas ndarjes nga biznesmeni Gentian Prizreni, Jonida ka vendosur që të nxjerrë në shitje apartamentin tip suitë në të cilin kanë jetuar bashkë.

Të gjithë i njohin për shpenzimet marramendëse, por me sa duket edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks i vërtetë.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 grazhde. Shtëpia raportohet se ka dalë në shitje me një vlerë prej 800 mijë euro.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test