Ish-ylli i Liverpool publikon videot “hard” të xhiruara me gruan. Fiton 6.77 euro për minutë - Bota Sot
Ish-ylli i Liverpool publikon videot “hard” të xhiruara me gruan. Fiton 6.77 euro për minutë

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Ish-ylli i Liverpool publikon videot “hard” të xhiruara me gruan. Fiton 6.77 euro për minutë

Më: 19 mars 2018 Në ora: 06:21
Jermainë Pennant dhe Alice Goodwin

Ish-futbollisti i Liverpool, Jermainë Pennant, 35 vjeç, ka nxjerr online një seri videosh “hard” të xhiruara me gruan e tij Alice Goodëin, 32 vjeç, për spektatorët që paguajnë deri në 6 sterlina (6,77 euro) për minutë. Jermain është treguar i kujdesshëm duke mos e nxjerrë në asnjë moment fytyrën e tij, por dora e tij me tatuazhin “Love” duket qartë.

Video është transmetuar në një faqe interneti pornografike nëpërmjet një webcam dhe mund të shihej vetëm nga kilentë që ishin të gatshëm të paguanin. Pennant është martuar me Alice në majin e 2014-ës pasi ka lënë për të fejuarën lara Murphy, mamaja e djalit të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test