Ronela Hajati e hershme, nuk e ka problem të pozoi pa grim - Bota Sot
Ronela Hajati e hershme, nuk e ka problem të pozoi pa grim

Mediale Vip

Ronela Hajati e hershme, nuk e ka problem të pozoi pa grim

Më: 19 mars 2018 Në ora: 10:38
Ronela Hajati

Është një nga këngëtaret më aktive, si me projekte njësoj edhe në rrjete sociale.

Ronela Hajati shpesh ka treguar që është edhe një femër pa komplekse. Këtë e dëshmon edhe një instastory e postuar nga vet ajo në orët e para të mëngjesit të sotëm, madje ajo shihet se nuk ka pikë grim.

Ndryshe Ronela mbrëmë bëri të ditur se shumë shpejtë do të vij me një projekt muzikor dhe kënga mban titullin “Maje men”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test