E lidhur prej 4 vjetësh, këngëtarja shqiptare: Jam akoma e virgjër - Bota Sot
E lidhur prej 4 vjetësh, këngëtarja shqiptare: Jam akoma e virgjër

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

E lidhur prej 4 vjetësh, këngëtarja shqiptare: Jam akoma e virgjër

Më: 19 mars 2018 Në ora: 15:11
Kamela Islamaj

Ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën private duke i qëndruar larg deklaratave publike, megjithatë dihet tashmë që këngëtarja e njohur për performancat “live”, Kamela Islamaj është në një lidhje prej më shumë se 4 vitesh me një DJ.

Në një intervistë për “Thumb”, Kamela tregoi se ajo dhe partneri i saj janë fejuar dhe ka filluar të mendojë që një dasmë do ta bëjë, por nuk e di se kur.

E pyetur si e mendon natën e parë të martesës, këngëtarja u përgjigj: “Uau, kushedi çfarë do ndodhi”.

“Këto 4 vite kemi fjetur gjumë. Kështu që natën e parë do të varet çarçafi i bardhë jashtë”, është shprehur Kamela.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test