Kur Kim Kardashian duket keq - Bota Sot
Kur Kim Kardashian duket keq

Mediale Vip

Kur Kim Kardashian duket keq

Më: 21 mars 2018 Në ora: 06:00
Kim Kardashian

Kim Kardashian, komentohet shumë për pamjen e saj madje krahasohet edhe me diva të mëdha botërore.

Edhe pse si profesion primar ka të treguarit e çdo detaji të jetës së saj, Kim gëzon shumë famë në publik.

Së fundi, ajo është fotografuar nga paparacit teksa kishte dal për shëtitje.

Por pamja e saj nuk është se u ka pëlqyer të gjithëve e sidomos te pantallonat e shkurta e pjesët e saj intime.

Një imazh i tillë nuk është konsideruar aspak tërheqës dhe nuk i ngjante aspak Kimit, që kujdeset për cdo gjë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test