Është këngëtare, por Louisa kërcen si striptiste - Bota Sot
Është këngëtare, por Louisa kërcen si striptiste

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Është këngëtare, por Louisa kërcen si striptiste

Më: 21 mars 2018 Në ora: 06:59
Louisa Johnson

Louisa Johnson ka ndarë me fansat një video të saj duke vallëzuar, e veshur vetëm me sytjena dhe tanga.

20-vjeçarja postoi videon pas diskutimeve me një fans. Fituesja e X Factor më parë tha se ishte shumë e emocionuar kur dëgjoi hitin në një takim me etikën e saj rekord, Syco.

Ajo tha: “Kur ky single u luajt fillimisht në mes të pasdites në një dhomë në kompaninë time të regjistrimit, unë isha kaq e lumtur saqë shpërtheva.

“I shqeva të gjitha rrobat e mia, e zhveshur në të brendshme u hodh në tryezën e tavolinës së punës dhe fillova të shtrëngoj asetet e mija.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test