Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit - Bota Sot
Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit

Më: 21 mars 2018 Në ora: 09:46
Shyhrete Behluli

Në familjen Salihu sot festohet ditëlindje e djalit të këngëtares, Kushtrimit.

E me rastin e kësaj dite të veçantë për dashurinë e jetës së saj, Learta ka zgjedhur disa fjalë zemre për ta uruar atë.

‘’Urime ditëlindjen nys, të dua për gjithë jetën’’, ishin fjalët e Leartës përkrah imazhit të publikuar.

Kujojmë se djali i Shyhrete Behlulit, Kushtrimi dhe gruaja e tij Learta janë bërë të njohur për publikun në krahët e kryefamiljarës këngëtare.

Shyhrete Behluli shpesh ka publikuar imazhe me ta andaj ato foto gjithmonë janë shndërruar në lajme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test