Caitlyn Jenner publikon një imazh me hundën e gjakosur - Bota Sot
Caitlyn Jenner publikon një imazh me hundën e gjakosur

Mediale Vip

E premte, 19 tetor 2018

Caitlyn Jenner publikon një imazh me hundën e gjakosur

Më: 21 mars 2018 Në ora: 14:03
Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner u pa me një gungë në hundë kur u nis në Malibu.

Dhe dy ditë më vonë sqarohet se çfarë ka ndodhur me fytyrën e saj, shkruan Daily Mail. 

Ish olimpiani, 68 vjeç postoi një foto me një skuqje të madhe në maje të hundës.

Nga fotografia shihej ylli televiziv që ishte ulur në shtratin e saj me qenin dhe laptopin në sfond.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test