Khloe Kardashian zbulon detajin e fundit të shtatzanisë! - Bota Sot
Khloe Kardashian zbulon detajin e fundit të shtatzanisë!

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Khloe Kardashian zbulon detajin e fundit të shtatzanisë!

Më: 21 mars 2018 Në ora: 14:48
Khloe Kardashian

33 vjeçarja pret të bëhet nënë për herë të parë. Ajo dhe i dashuri Tristan Thompson, janë në pritje të një vajze, e cila pritet të lindë këto ditë.

Vetë Khloe ka deklaruar se dëshiron të vajza e saj të lindë në Cleveland dhe për këtë arsye, ajo sapo ka udhëtuar drejt këtij vendi.

Ajo do të qëndrojë atje deri sa të lindë fëmija dhe së shpejti e gjithë familja do t'i bashkohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test