Erjona Sulejmani: Nuk ka grua futbollisti të jetë e kënaqur në shtrat - Bota Sot
Erjona Sulejmani: Nuk ka grua futbollisti të jetë e kënaqur në shtrat

Mediale Vip

Erjona Sulejmani: Nuk ka grua futbollisti të jetë e kënaqur në shtrat

Më: 21 mars 2018 Në ora: 22:35
Erjona Sulejmani, Ervi Kurti, Albana Osmani dhe Alban Dudushi

Modelja Erjona Sulejmani tha në “Top Show Magazine” se nuk ka asnjë grua futbollisti që të jetë e kënaqur në aspektin seksual.

Më parë, ajo ka deklaruar në një intervistë se “futbollistët nuk janë gjë në krevat”.

“Unë nuk kam njohur asnjë grua futbollisti që të jetë e kënaqur. Plot gra kam njohur dhe nuk janë të kënaqura as në aspektin e jetës e as në krevat”, u shpreh Erjona.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test