Kejvina Kthella sfidon temperaturat, del e zhveshur dhe me njërin gjoks jashtë - Bota Sot
Kejvina Kthella sfidon temperaturat, del e zhveshur dhe me njërin gjoks jashtë

Mediale Vip

Kejvina Kthella sfidon temperaturat, del e zhveshur dhe me njërin gjoks jashtë

Më: 21 mars 2018 Në ora: 22:42
Kejvina Kthella

Biondia e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin nuk ndal surprizat. 

Kejvina Kthella ka sfiduar temperaturat dhe të krijon idenë se ka ardhur vera me veshjen e saj.

Ajo nuk ndalet së ekspozuari trupin e saj elegant, por ai që bie më shumë në sy është gjoksi i saj që dukshëm ka dalë jashtë.

Me siguri fansat e saj do të jenë shumë të kënaqur me pamjen e velinës sexy. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test