Pas lajmeve për ndërhyrje estetike, reagon Almeda Abazi - Bota Sot
Pas lajmeve për ndërhyrje estetike, reagon Almeda Abazi

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Pas lajmeve për ndërhyrje estetike, reagon Almeda Abazi

Më: 30 mars 2018 Në ora: 17:16
Almeda Abazi

Almeda Abazi është modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Turqi.

Ajo është e martuar për aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, e kjo gjë bën që të jetë shumë shpesh cak i thashethemeve.

Këto ditë, Almeda është rikthyer në Shqipëri, ku është angazhuar në drejtimin e “Dancing With The Stars”.

Në mediet turke kanë qarkulluar thashetheme se bukuroshja shqiptare ka kryer ndërhyrje estetike në fytyrë, duke bërë ngritjen e mollëzave.

Kjo gjë bëri që Almeda të reagojë përmes rrjeteve sociale, ku ndër të tjera ajo ka shkruar “Nuk kam asgjë kundër ndërhyrjeve estetike, por nuk e kuptoj pse flisni për diçka që s’e kam bërë? Nuk keni lajme të tjera për të bërë? Pse vazhdoni të flisni për diçka që e kam sqaruar? Me kohën do t’ju jap lajme që të flisni. Meqë ra fjala, ju i keni parë fotot e mija të 12-13 viteve më parë. Çfarë po bëni tani për Zotin? S’doja të flisja për këtë temë dhe s’doja të harxhoja kohën, por më detyruat”. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test