Genta Ismajli: Kur isha 16 vjeçe punoja në supermarket - Bota Sot
Genta Ismajli: Kur isha 16 vjeçe punoja në supermarket

Mediale Vip

Genta Ismajli: Kur isha 16 vjeçe punoja në supermarket

Më: 8 prill 2018 Në ora: 08:40
Genta Ismajli

Edhe pse shumë prej tyre e gjejnë rrugën të shtruar nga familja, ka artistë dhe VIP-a shqitarë që e kanë nisur nga hici dhe pa pasur asnjë lidhje me artin.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Genta Ismajli ka treguar se punae saj e parë kur jetonte në Amerikë ka qenë kasiere.

“Kur mbusha 16 vjeç, fillova punën time të parë. Isha kasiere në Amerikë tek një dyqan.Por më vonë më larguan nga puna”, tregoi këngëtarja.

Genta sot është një nga këngëtare shumë e suksesshme dhe që numëron disa hite.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test