Liberta shfaqet plot stil nga një fushë e tenisit - Bota Sot
Liberta shfaqet plot stil nga një fushë e tenisit

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Liberta shfaqet plot stil nga një fushë e tenisit

Më: 10 prill 2018 Në ora: 09:55
Liberta Spahiu

Ajo është sikur vera, sa më shumë kalon koha, aq më e mirë duket.

Kjo vlen pa dyshim edhe për prezantuesen, Liberta Spahiu.

Modelja dhe autorja e emisionit Prive sërish është shfaqur atraktive.

 

... kush mi qane hallet e mija moj!????

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

 

... ai qe deshta osht tu m’knu! ????

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

 

Erdh Pranvera moj, qeli qershia... une rri tuj mendu! ????

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Edhe kur nuk vë në plan të parë linjat e saj trupore, Liberta di të bëjë diferencën.

Bukuroshja nga Prishtina ka preferuar një veshje ngjyrë pink me atlete të bardha në një fushë të tenisit.

Me pak grim dhe me flokë të thjeshta, ajo tregon se di ta bëjë diferencën edhe me thjeshtësi.

Liberta besohet se vazhdon të jetë ‘single’ dhe pa të dashur. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test