Klaudia Pepa në dy pozicione seksi… - Bota Sot
Klaudia Pepa në dy pozicione seksi…

Mediale Vip

Klaudia Pepa në dy pozicione seksi…

Më: 13 prill 2018 Në ora: 06:56
Klaudia Pepa

Balerina e njohur, Klaudia Pepa është shndërruar në një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në Instagram. Ajo ka ndarë me ndjekësit foto provokuese në dy pozicione seksi.

Me një veshje të zezë ajo ka mbuluar pjesën e bustit, për ta fokusuar vëmendjen tek pjesa e bikinit dhe vithet. Në fillim demonstron pjesën para, e pastaj të pasmet ndërsa ndodhet e mbështetur në mur. Dhe komentet kanë qenë të shumta sigurisht.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test