Renis Gjoka: Kam dhe unë fiksimin tim - Bota Sot
Renis Gjoka: Kam dhe unë fiksimin tim

Mediale Vip

E enjte, 18 tetor 2018

Renis Gjoka: Kam dhe unë fiksimin tim

Më: 13 prill 2018 Në ora: 15:47
Renis Gjoka

Renis Gjoka, i ftuar në Wake Up publikoi dhe këngën e tij të re “Superstar”. Klipi flet në fakt për një vazjë dhe i pyetur nga Ori nëse Renisi ka një fiksim në jetë, këngëtari i është përgjigjur:

“Çdo njeri ka fiksimet e veta në jetë. Dhe unë si gjithë të tjerët tha ai për një vajzë ri e mendoj. Tema është që ky djali, është ai djali që çfarëdo lloj gjëje që do e arrin. Ajo refuzon gjithë kohës, nuk është kollaj ta bësh për vete. Superstari është vajza”, thotë Renisi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test