I vidhet pasaporta Elvana Gjatës - Bota Sot
I vidhet pasaporta Elvana Gjatës

Mediale Vip

I vidhet pasaporta Elvana Gjatës

Më: 16 prill 2018 Në ora: 18:33
Elvana Gjata

Elvana Gjatës i është vjedhur pasaporta.

Lajmin e ka bërë të ditur miku i saj, dizajneri Valdrin Sahiti, i cili ka postuar një fotografi në Instastory duke thënë: ‘kem diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”.

Kujtojmë që Elvana dhe Valdrini kanë disa ditë që kanë qëndruar bashkë në Milano të Italisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test