Ish menaxherja e paditë Mariah Carey-n - Bota Sot
Ish menaxherja e paditë Mariah Carey-n

Mediale Vip

Ish menaxherja e paditë Mariah Carey-n

Më: 16 prill 2018 Në ora: 19:18
Mariah Carey

Ish menaxherja e Mariah Carey, e cila e kishte mbrojtur dhe i kishte ndihmuar të tejkalojë kriza të shumta, e ka paditur këngëtaren.

Stella Stolper ka dorëzuar dokumentet ligjore të padisë kundër Mariah për shkeljen e ligjit të punës si dhe prishje të kontratës.

Sipas raportimeve të TMZ bëhet fjalë për një shumë të madhe parash që këngëtarja nuk i ka paguar Stellas.

Megjithatë besohet se nuk është gjithçka për para, pasi Stella dhe Mariah ishin tejet të afërta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test